Look Out U.H. Here I Come

Ahoj zlato! Jsem teď u Toma. Přijela jsem teprve asi před hodinou a teď odpočívám po té dlouhé cestě. Jenom mě napadlo, že ti radši dám vědět, že jsem v pořádku, aby ses o mě nebál.

Cesta sem byla v pohodě, akorát jsem se v letadle docela nudila. Po nějakých dvaceti minutách letu mě najednou napadlo, že bych docela užila nějakou dobrou knížku. Ale žádnou jsem samozřejmě neměla a proklínala jsem se, že jsem tě neposlechla.

Čím to vůbec je, že máš vždycky ve všem pravdu? Víš vůbec, že se vedle tebe cítím jako blbec? Někdy přemýším, jestli to náhodou neděláš schválně. Jediný důvod proč jsem si sebou žádnou knížku nevzala bylo to, že jsem si chtěla dokázat, že se při dlouhém letu nepotřebuju ničím zabavit, že to zvládnu. Jak to tak vypadá, nezvládnu.

Měl jsi pravdu, devět hodin v letadle, to je něco jiného než devět hodin doma. Měla jsem mít víc rozumu. Příště budu mít. Ale jinak byly oba lety v klidu. Dokonce jsem se i trochu prospala, což potěší.

Když jsem přiletěla do Prahy, bylo krásné počasí, mnohem hezčí než to, co jsme posledních pár dnů měli v Iowě. Nejdřív jsem si prošla pár obchodů a pak jsem se tři hoďky jen tak procházela po nejhezčích místech ve městě. Pak jsem šla na vlak co jel sem.

Doufala jsem, že se ve vlaku ještě trochu prospím a povedlo se, i když tam občas byl docela hluk. Lidi do mě bouchali zavazadly a šlapali mi na nohy a dokonce do mě při vystupování a nastupování vráželi, ale tou dobou už jsem byla tak unavená, že mi to bylo jedno.

Do Hradiště se z Prahy dá nejlíp dojet vlakem, pokud ti nevadí, že to tam páchne. Cesta trvá 5 hodin a já jsem ji v podstatě celou prospala, s výjimkou posledních 20 minut. Pak už jsem musela být vzhůru, protože jsem měla vystupovat na předměstí, kde je ta hlavní stanice a pak nasednout do takového malého vlaku (tzv. Kači – pozn. překl.) co tě zaveze do města.

Kamarádi tam na mě měli čekat a vyzvednout mě. Je možné, že existuje nějaký vlak, co tě zaveze přímo do UH, ale já jsem nechtěla riskovat. Říkala jsem si, že nepůjdu do něčeho, co neznám.

0 comments on “Look Out U.H. Here I ComeAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *