Torn Up, Missing BF

Mám přítele na pár dnů pryč. Už to samo o sobě je něco, s čím se těžko srovnávám, ale co mě v této chvíli fakt ničí je to, že se mi dnes celý den neozval. Vím co si myslíte: jeden den, to je toho. Ale já se z toho hroutím. Přepadá mě úzkost a každých pár minut propuknu v pláč. Ani na práci se nemůžu soustředit. Nic mě nepřinutí myslet na něco jiného než to, že mi ještě neposlal zprávu. Pořád přemýšlím proč. Udělala jsem mu snad něco? Nebo ztratil telefon? (Moje číslo nikde jinde nemá.) Je prostě hrozně neobvyklé, aby mi nenapsal. Já tady blázním a představuju si všelijaké hrozné věci, co se mohly stát.

R-1: Jsi ve stejné situaci jako já, tak věř tomu co ti teď řeknu. Pokud mu budeš každý text posílat nějakou zprávu, dopadne to tak, že se bude cítit jako v pasti a potlačený a bude mít dojem, že jsi jím posedlá. Jestli mu zavoláš, možná to nevezme a ty se pak budeš cítit ještě hůř. Pokud jsi mu dnes už nějakou sms poslala, další neposílej. Nechej to na něm, ať ti napíše první – až bude připravený, tak to udělá. Navíc den ještě neskončil, tak se uklidni. Zdá se, že máš hodně zjitřenou představivost. Já to chápu, sama jsem se kdysi trápila každou maličkostí. Naštěstí jsem z toho vyrostla a dnes jsem mnohem vyrovnanější. Těm svým obavám se prostě musíš vzepřít a nedopustit, aby tě semlely.

R-2: Zbytečně moc se strachuješ. Všechno je v pořádku, nejspíš má akorát moc práce, obzvláště pokud to mezi vámi doteď klapalo. Já navrhuju, abys počkala a nechala jej, aby se s tebou spojil sám, i pokud by mu to mělo pár dní trvat. Předpokládám, že se ti brzo ozve. Halvně prosímtě nepodlehni pokušení posílat mu další zprávy. To bys pak vypadala jako nějaký prosebníček a působila horzně dětinsky. Nenechej aby viděl jak moc se nervuješ. A když jej pak konečně uvidíš, jenom mu řekni, že ti chyběl. Nenadávej mu, že ti předtím nezavolal.

R-3: Ten tvůj problém poznávám. Říká se mu mít moc volného času. Co kdybys mu prostě zavolala a zjistila proč ti na ty tvoje zprávy neodpověděl? Nebo je taky možné, že jsi jeho sms nedostala. Možná on ještě ani nedostal tu tvou. Problém může být kdekoli. Stejný spor jsem měla se svým přítelem. Nedávno jsem ho strašně sjela za to, že mi nenapsal, že je v pořádku. Zatímco jsem na něj křičela, zapípal mi telefon a dostala jsem pět sms, které mi poslal předchozí den. Prostě mu zavolej, ať máš klid.

0 comments on “Torn Up, Missing BFAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *