Coach Robyn

Mám za sebou docela nabitý víkend, obzvlášť když zvážím, že šlo o víkend, na který jsme neměli nic v plánu. Když nám padly plány na výlet do hor, začala jsem se těšit na to, že po dlouhé době budeme mít zase jednou klidný víkend. Osud to tak ale nechtěl.

V sobotu jsem odpískala psí výcvik. Už předtím jsem instruktorce řekla, že nepřijdu, protože máme jet s rodinou pryč. Teď když jsem věděla, že zůstáváme doma, mohla jsem jí zavolat a poprosit ji, aby mi našla místo v programu, ale nakonec jsem na to byla moc líná. A taky nemám ráda, když někoho k něčemu nutím, nebo když si někdo kvůli mně musí narychlo měnit program.

Na akupunkturu jsem si ale zašla, to proběhlo rychle. Karen měla deset minut zpoždění a pak jsem se z nějakého důvodu zakecaly a ve chvíli kdy do mě strčila jehly mi už zbývalo jenom 20 minut. I když mě Karen ujišťuje, že to je pořád dost času, musím si na to mluvení dávat pozor. Občas se docela rozkecám (poznali jste to?) a když už melu ani nevím o čem potřebuju, aby mě někdo zastavil.

V neděli ráno pak měla Sarah zápas ve fotbale. Jelikož jsme tou dobou měli vyrážet pryč, nepřinesla si k nám domů věci. Zavolali jsme Robyn, jestli by mohla přinést dres, trenýrky, kopačky, chrániče a tak. Robyn je „trenérka.“ Dávám to slovo do uvozovek, protože ona je v podstatě spíš roztleskávačka. V životě fotbal nehrála a ani nezná pravidla. Jenom pořád poskakuje a strašně křičí.

Takže jsme přijeli na ten zápas a člověk by čekal, že Robyn bude ráda, protože jsme tam vůbec neměli být. Robyn ovšem nakonec přinesla jenom trenýrky a dres, bez kopaček i chráničů. Pak mě sprdla před ostatními (i když jsem stála hned vedle) jako by to všechno byla moje chyba. Chudák Tom musel pro všechny věci jet až domů. Protože Robyn slíbila, že to všechno přinese, brali jsme to jako hotovou věc. Tak to s Robyn bývá vždycky, pokaždé jsou nějaké problémy.

Nicméně jakmile jsme tohle všechno pořešili, mohli jsme si v klidu užívat zápasu. A byl to skvělý mač. Sarah nakonec dala dva góly a její tým vyhrál 3:1. Bylo to úžasné, ale zároveň jsem byla naštvaná, že vina za neschopnost Robyn chovat se jako normální člověk padla na mě. Navíc jsem se s ní o těch věcech na fotbal ani nebavila, to řešila s Tomem. No to je jedno. Na konci zápasu ke mně Robyn přiběhla a začala si se mnou povídat jako bychom byly nejlepší kámošky. Ta ženská je fakt cvok.

0 comments on “Coach RobynAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *