A Day in the Life

O tři čtvrtě na devět jsem měl fotbalový zápas a moji kamarádi se rozhodli jít se podívat jak hraju a pak spolu někam vyrazit. Dost jsem se na to těšil. V naší divizi jsme první a večer jsme měli hrát s dalším adeptem na tohle postavení. Měl to být dobrý zápas, až na to, že většina našich hráčů odjela na prázdniny domů a většina těch jejich ne. Abych to zkrátil, vedli jsme až do chvíle kdy vystřídali první lajnu. Od té chvíle už to nešlo uhrát. Přišla na nás únava a přestali jsme se koncentrovat, byla to ostuda.

Po zápase jsme vyrazili do Newportu na film Happy Feet, který (pokud jste jej ještě neviděli) je úplně parádní. Pak jsme všichni zašli do Skyline, abychom se zbrchali z dosavadního průběhu dne. V té chvíli se zdálo, že už to brzo zabalíme. Říkal jsem si, že se rozloučím a pojedu se domů vyspat. Potom co jsem kámoše vysadil u nich doma a byl zhruba v polovině cesty domů mi zavolal Derek, že prý Shaun ztratil klíčky od svého auta. Tak jsem to otočil a jel zpátky pro ně.

Jelikož klíč nebyl k nalezení, musel jsem je zavézt k Shaunovi domů a vzít tam náhradní klíč a pak je zase vzít zpátky. Strašná otrava. Uběhla hodina a jsem na přesně tom samém místě jako před hodinou. Když jsem sjel z dálnice tři kiláky od domu, udělal jsem otočku, abych nemusel stát u semaforu a jak na potvoru mě ve čtyři ráno zastavili policajti.

Policajt se mně zeptal odkud jedu. Řekl jsem mu v podstatě všechno co jsem věděl. Zeptal se mě, jestli jsem pil, jestli mám v kufru nějakou zbraň a kam mám namířeno. Řekl jsem mu pravdu, neměl jsem co tajit. Potom co mi zkontroloval pojištění mi popřál pěkné svátky. Popravdě řečeno by mi bylo jedno kdybych dostal pokutu. Určitě jsem si ji za něco během těch předchozích 300 kilometrů zasloužil. Zítra bych asi neměl dělat nic, jen ležet v posteli a být rád že jsem rád.

Tak takhle v podstatě proběhl celý den. Nejspíš jsem vynechal pár pasáží včetně výletu do obchodňáku a pár dalších drobných věcí, ale obrázek si z toho uděláte. Teď je 5:20 ráno a jdu do postele. Takhle pozdě jsem nešel spát už skoro rok. Těším se jak se za pár hodin probudím a vyrazím na lov.

0 comments on “A Day in the LifeAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *