Harrassed By Andy

Je mi 32 a jako recepční pracuju 5 let. Mimo jiné zde pracuju s Andym Jonesem. Andy dělá rozvážku zboží, je mu 43 a je ženatý. Když jsem tady začínala, Andy vždycky vtipkoval, že jsem taková rozverná a veselá holka, že mě jednou bude muset pozvat na oběd. Z jeho poznámek jsem si nic nedělala, brala jsem to tak, že jenom žertuje a chová se hloupě.

Nicméně po asi 4 měsících na mě Andy začal naléhat, ať s ním někam zajdu. Říkala jsem mu, že ne, že mému manželovi by se to asi nelíbilo, ale on s tím nepřestal. Bylo mi to trapné a vždycky když mě někam zval jsem se chichotala a červenala.

Minulé pondělí přišel Andy na recepci zrovna když jsem se bavila s Verou, a pozval mě na oběd. Když jsem ho odmítla, prohlásila Vera „Ty taky pokazíš každou zábavu, víš jak z toho bude smutný?“ Andy dělal, že ho to naštvalo a odešel pryč. Obrátila jsem se na Veru a řekla jí „Nepovzbuzuj ho, já bych byla nejradši, kdyby toho nechal.“ Vera mi řekla, ať si nedělám starosti a odkráčela pryč. Byla si jistá, že Andy to myslí dobře. Já jsem se ale v Andyho přítomnosti cítila nesvá a děsila jsem se toho, že s ním někdy budu o samotě.

Následující den těsně před obědem se ke mně Andy naklonil přes stůl, pohladil mě po vlasech a řekl, „No tak, Debs, pojď se mnou na oběd, slibuju že to bude fajn.“ Řekla jsem mu, ať mě nechá na pokoji a on mi na to odpověděl, že můj manžel se nemusí vůbec nic dovědět, že to udržíme v tajnosti.

Snažila jsem se pokračovat v práci, ale nemohla jsem se na nic pořádně koncentrovat. Andy zůstal u přepážky a povídá „Tomuhle se nevyhneš, Debs, nevzpírej se tomu“ a pak odešel. Hrozně mě to vzalo, měla jsem slzy na krajíčku. Zaběhla jsem na toaletu, abych se nějak dala dokupy.

Když jsem byla na toaletě, vešla dovnitř Teresa a zeptala se mě, co se děje. V tu chvíli jsem se sesypala a řekla jsem jí, že mě Andy obtěžuje a že po mě chce, abych s ním někam šla. Teresa tvrdila, že ho musím poslat někam, ale k tomu se nemůžu dokopat.

Na druhé straně mám teď velké problémy koncentrovat se na svou práci. Pořád dělám hloupé chyby, které jsem nikdy dřív nedělala. Dnes mně například Vera nadala za to, že jsem poslala nějaký fax na špatné číslo. Nechci, aby mě odsud vyhodili jenom proto, že mi nějaký chlap plete hlavu.

0 comments on “Harrassed By AndyAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *