Shopping With Levi

Popíšu vám své cesty na nákup, pro ty z vás, kteří mají dojem, že to matky na mateřské dovolené mají snadné. Pokud vůbec chci jít na nákup, musí být splněny následující podmínky. Zaprvé si musím najít čas, abych Leviho vůbec dostala z domu a do obchodu. Je potřeba, aby Levi byl odpočatý a měl něco v žaludku, jinak na to můžu zrovna zapomenout.

Když už jsme v obchodě, musím mu slíbit, že až bude po nákupu dostane pětikačku (nebo nějakou tu blbost co tam nabízí v automatech). Pak je nutné jej natlačit do vozíku a nějak jej zabavit, zatímco do vozíku nakládám věci.

Při stání ve frontě u pokladny musím pořád mluvit a hrát nějaké hry. Při placení musím zase přijít na to jak jej donutit aby si sednul a zůstal sedět. Taky mu musím zabránit v hraní s čtečkou kreditních karet, což není vůbec snadné.

Když se vrátíme k autu, roztřídím nákup a přitom po očku kontroluju Leviho. Jídlo dám do kufru tak, aby to co musím odnést hned, bylo vepředu. Když to dodělám, zapnu Leviho do sedačky (za předpokladu, že se mezitím někam nevypařil) a jedeme domů.

Než vysedneme z auta, udělím Levimu přednášku o tom jak ponesu tašky a že potřebuju, aby šel hezky domů a neutíkal opačným směrem. Vytáhnu ho ven a postavím na chodník. Pak se za ním ženu a on mi se smíchem utíká. Poté co jej chytím a přitáhnu zpátky, popadnu to jídlo které se musí odnést hned. Tašky nesu kousek cesty a pak je položím na zem a utíkám za Levim. Tohle se opakuje několikrát, dokud se nám nepodaří urazit oněch zhruba čtyřicet metrů od auta ke vstupním dveřím.

Omluvím se Levimu, že jsem ho tahala za ruku, ale vysvětlím mu, že když jsem mu řekla, aby šel domů, myslela jsem to vážně. Když si uvědomím, že to jde jedním uchem tam a druhým ven, obejmu ho a dám jídlo do ledničky a spíže. Pak čekám, až se mi domu vrátí manžel, aby mohl dělat Levimu společnost zatímco já zajdu pro zbytek tašek.

Tak jo, zas taková hrůza to není, většinou v obchodě nedochází k žádným šíleným výstupům. Ale bez toho věčného pokřikování „mami“ a sladkostí co se záhadně objevují v mém košíku bych se docela obešla.

0 comments on “Shopping With LeviAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *