Way In Over My Head

Poslední dobou to tady jde od desíti k pěti. Škola mně nedává vydechnout, a to není to jediné. Včera jsem třeba dělala test, o kterém jsem si myslela, že bude z kapitol 7 až 12. No, špatně jsem to pochopila a můžu si za to sama. V polovině testu jsem si uvědomila, že je z otázek, které jsem ani nečetla. Nejdřív jsem byla pěkně naštvaná na učitelku, že je tam přidala a úplně mě tím popletla.

Pak jsem se ale znovu podívala na rozvrh a zjistila jsem, že chyba je na mé straně. Nejspíš to bylo tím, že učitelka psala poznámky k jednotlivým kapitolám způsobem, který mě dovedl k tomu, že jsem se učila špatné kapitoly. Byla to moje chyba, že jsem si pořádně nepřečetla poznámky, ani si to neověřila u ostatních studentů. Příště si dám pozor abych věděla co přesně si mám přečíst.

Byla to velká chyba, která ale v konečném důsledku nic neznamenala. Možná bych v tom testu dopadla líp, kdybych si přečetla správné stránky, ale i tak jsem dosáhla 88 bodů, což je dost dobré vzhledem k tomu, že půlku kapitol jsem ani nečetla. Hodně mi pomáhá, že cosi o lékařství vím ještě z doby, kdy jsem byla u Air Force. Teď když o svém omylu vím, pustím se do těch otázek, na které bych se měla podívat a přeskočím ty, které jsem si už četla. Do středy si mám načíst ještě pár dalších kapitol a pak si budu muset vyhledat definice pár slov.

Zítra večer budu taky dělat svůj první test z farmakologie. Na ten se mi bude učit hůř a pořád ještě mi zůstává jedna celá kapitola na přečtení. Lajdám to, i když tam jde o zneužívání prášků, což je téma, které mě hodně zajímá. Každopádně musím přijít na nějaký systém, co mi nedovolí pořád odbíhat. Musím si pamatovat hrozně moc různých hodin a co se kdy koná. Nejspíš si pořídím malou mazací tabuli a budu ji mít na stole. Nebo možná nějakou přišpendlovací tabuli, jestli najdu nějakou co není moc velká. Taky zvažuju, že bych v příštím semestru nechodila do všech hodin. To se ale všechno ještě uvidí.

Co se rodinného života týče, dcera má v sobotu narozeninovou party. Chtěli jsme vytáhnout bazén, aby si děcka mohly zaplavat, ale hlásí déšť a nízké teploty. Snad se to ještě změní. A otázkou je jaké občerstvení připravím. Říkám si, že možná udělám ovocný talíř, ale nevím co jiného. Musí to být nějaké jednohubky a něco, z čeho nebude moc veliký bordel. Nechci se pořád strachovat, jestli děcka nerozlily na zem nějakou grilovací omáčku nebo tak.

0 comments on “Way In Over My HeadAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *