Open Letter (By a Landlord)

Dnešek začal stejně jako jakýkoli jiný den. Musel jsem z pár neplatičů vytlouct nájem, ale jinak nic zásadního. Zavolal jsem první holce, nikdo to ale nebral. To už znám a nijak mě to nepřekvapilo. Tak jsem jí šel v osm ráno zatlouct na dveře. Její přítel, který tam michodem nemá co pohledávat, otevřel a povídá mi, ať prý přijdu později. Já na to že klidně, pokud hned teď dostanu nějaké peníze. Jinak se asi nedomluvíme.

Pak ke dveřím přišla ta holka a povídá mi, že nájem už je zaplacený a že prý abych se zklidnil. Minulé úterý mi řekla, že to den předtím poslala poštou. Zas tak dlouho to netrvá, a už vůbec ne když jste ve stejném městě. Tak jí říkám, že je lhářka a že chci aby do konce měsíce vypadla. Začala cosi vybekovat, ale mě mezitím zazvonil telefon, tak jsem ho vzal a šel pryč. Určitě pochopila o co běží.

Odcházel jsem po ulici a ona mi zavolala a že prý ji nemůžu vyhodit, protože má tři děcka. A co jako? Já povídám, že na to jí kašlu, moje děcka to nejsou a na to měla myslet, když přestala platit nájem. Začala na mě křičet a praštila telefonem. Za pár minut jsem jí zavolal předpokládal jsem, že to asi nevezme, ale vzala. Omluvila se mi, že na mě byla nepříjemná, ale to už na mě neplatilo.

Začal jsem procházet všechny zdroje co mě napadly, abych zjistil číslo na její matku, protože ta je na smlouvě taky podepsaná. Nakonec jsem to číslo našel na Internetu a zavolal jí. Řekla mi, že Stacy jí zrovna volala a byla na nervy, protože ji chci vyhodit z bytu. Tak jsem jí povyprávěl všechno kolem toho, což vůbec netušila. Namusím dodávat, že z toho nějak nadšená nebyla, protože to znamená, že její peníze taky vyletí komínem. Slíbila mi, že nájem zaplatí a že odtamtud svou dceru vypakuje. No výborně, plakat kvůli ní nebudu.

Pak jsem se vydal do budovy hned naproti od Stacy vybrat nájem od jednoho fajn nájemce, který je shodou okolností černoch. To jakou máte barvu pleti je mi ukradené, hlavně že se ke mně chováte slušně, chápete? Takže jsem tam zastavil a všude vidím samé policajty. Toho co stál u dveří jsem se zeptal co se děje.

Tak James nám prý exnul u kuchyňského stolu. Takže teď budu mít další prázdný byt, protože chlápek co měl kyslíkový přístroj a přitom hulil jak fabrika se mi vykotil přímo v bytě. K***fix, to si snad někdo dělá prdel. Na zbytek dne si beru volno a jdu se zpytlíkovat. Některé dny by člověk ani neměl vylézat z postele.

0 comments on “Open Letter (By a Landlord)Add yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *