Dead Man’s Town

V tomhle městě se toho moc dělat nedá. Nejsou tu třeba skoro žádné kluby a pro člověka pod 18 tu není kam jít za zábavou. Kdyby tady mohli nezletilí někam zajít, ubylo by chlastání a nezpůsobilého chování. Třeba tady do Hank Cove se zajít dá, ale nezletilí sem můžou jenom v neděli. Takže se tu v podstatě nedá dělat vůbec nic, s výjimkou toho, když někomu odjedou rodiče. V takovém případě ten člověk, co mu rodiče odjeli, uspořádá večírek a tam přijde celá škola. Během deseti minut se tam pak objeví policajti a vzápětí už zase všichni sedíme v cukrárně u Mikea.

Lidi co chlastají se neumí nijak jinak zabavit. Podle mě to je docela děsivé. Pak tu máme lidi co jsou tak zažraní do školy, že se alkoholu ani nedotknou. Jiní se zase občas trochu napijí na večírcích. Já nejsem člověk, co by pil každý víkend. Spousta mých spolužáků mívá bouračky protože jezdí opilí. Tihle lidi se ožírají pořád.

Naše škola je rozdělená podle toho jestli člověk pije, případně jede v drogách, nebo ne. Jediné co tady můžeme dělat je chodit do kina, půjčovat si filmy nebo chodit k někomu domů. Večírky se tady pořádají, ale ne každý o víkendu rád někam chodí, aby se tam zhulil. Někdy tu probíhají i dobré večírky, na kterých se nepije a nejsou tam drogy. Člověk si tam nemusí na nic hrát a přitom nepije. Ti z mých kamarádů co nepijí, s těmi je větší zábava než s těmi co pijí.

Lidi co to přeženou s pitím se začnou chovat jako idioti a být otravní. Vím o čem mluvím, v prváku jsem si tím prošel. V drogách jsem nikdy nejel, ale pil jsem fest. Pak mě to prostě přestalo bavit. Dělal jsem to abych líp komunikoval s lidmi. Když jsem pil, připadlo mi všechno tak nějak zábavnější. Jednou to ale dopadlo tak, že jsem se páradně bavil, aniž bych byl opilý a díky tomu jsem si uvědomil, že se bez alkoholu obejdu.

Jednou za měsíc pořádáme u nás na zahradě wrestlingové akce. Na každou přijde zhruba 45 lidí a nějakých 12 skutečných wrestlerů. Jediným smyslem je dokázat lidem, že tu nejsme úplně odřezaní od světa. Celé to natáčíme, abychom se na to potom mohli podívat a zjistit jestli se aspoň trochu zlepšujeme. Lidi co tohle nedělají to nedokážou pochopit. Neví jaké to je, když vás někdo prohodí stolem nebo vezme po hlavě skládacím křeslem.

0 comments on “Dead Man’s TownAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *