Hurricane Stories

Poté co jsme museli vydržet skoro dva týdny bez televize máme zase kabel – a nejvyšší čas. Těch 13 dnů byla shodou okolností doba, kdy jsme jej potřebovali nejvíc, to kvůli informacím o počasí. Podařilo se nám přežít, ale musím říct, že je nesmírně příjemné, když ta věc zase jede.

I když nám první den vypadla několikrát na krátkou dobu elektrika, dnes už jede několik hodin v kuse, zatím bez jakýchkoli výpadků. Doufejme, že to znamená, že se všechno navrací do normálu, minimálně natolik jak je to za stávajícího počasí možné. Posledních pár dnů nám tady hodně fouká. Včera jsme měli pár přeháněk, ale dnes zatím žádné. Těsně před mší vlastně pršelo, ale trvalo to jenom pár vteřin.

Sid dnes ráno znovu posekal zahradu i předzahrádku a taky vysekal cestičku od sadu k lesu, abychom tudy mohli jezdit a přitom nám do obličeje nelítaly semínka z vysoké trávy. Zatímco Sid pracoval, my jsme se s Randi dívaly na film. Zničehonic jsem zaslechla zvláštní zvuk, trochu jako by kapala voda. Věřte tomu nebo ne, opravdu nám ze stropu kapala voda na křeslo v pokoji s televizí.

Hned jsem zavolala na Sida, jestli by se mohl přijít podívat o co jde. Za chvilku jsme pak vykoumali, že problém je nejspíš v odtoku. Dala jsem na podlahu kýbl, aby voda kapala do něj a Sid řekl, že to pořeší jenom co dodělá práci venku. Když dosekal trávu, vylezl na půdu a podíval se na trubku, která jak se ukázalo byla ucpaná. Zavolal našemu synovci leovi, který se tímhle zabývá a poprosil ho, ať se na to přijde mrknout. Leo přišel, hned to opravil a postaral se aby trubka byla průchozí. Takže teď už zbývá jen aby Sid odstranil vodu co zůstala v žlábku. Díkybohu je po problému.

Dnes se mi zatím nepodařilo dovolat se našim dětem. Zkoušela jsem prozvonit Becky, ale nepodařilo se. Za chvíli se mi pak ozvala a prý se nemám bát. Důvod proč je nešlo zastihnout byl ten, že jim zase vypadl proud. Předpokládám, že ze stejného důvodu se mi nedaří chytit Jess. Snad se mi zítra ozvou. Krátce jsme se dnes bavili s Benem. Toho podle všeho nebaví to co dělá. Co říká, tak tam jenom lepí díry a improvizují a nemají žádný rozvrh, kterého by se mohli držet. Prý se to ale zlepší jakmile vyrazí na cvičiště.

0 comments on “Hurricane StoriesAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *