A Hard Slut To Crack

Můj manžel se před pár měsíci skamarádil s člověkem, který má přítelkyni. Já jsem k nám tu ženskou nikdy nepozvala, ona se tady začala objevovat sama od sebe. Novou kamarádku jsem nehledala, ale snažila jsem se najít si k ní nějaký vztah. Ona ale v přítomnosti mého manžela i dětí školního věku nosí velmi vyzývavé oblečení a z toho dvakrát nadšená nejsem. Nikdy jsem si taky nebyla jistá, jestli jí nejde o mého manžela. Jednou mi řekla, že něco takového by nikdy neudělala, to ale říká každá ženská, která vám chce sebrat chlapa.

Působilo to tak, že zoufale shání nějakého muže. Kdyby byla trochu hezčí, možná by na chlapy dokázala udělat dojem. Taky by ale musela přestat pořád lhát. Tak třeba mi tvrdí, že crack vůbec nekouří, ale všichni ostatní přísahají, že jo. Brzo mně taky přestalo bavit jak u nás je pečená vařená. Občas sice před příchodem zavolala, ale většinou se prostě zastavila bez ohlášení. Jako kdybych neměla nic lepšího na práci než ji poslouchat jak naříká a pláče.

Člověk z ní měl dojem, že se v jejím životě pořád odehrávají nějaké převratné věci. Ten muž se s ní rozešel, ale ona ke mně na návštěvu chodila dál a doufala, že přitom narazí na něj nebo na mého manžela (nikdy jsem si nebyla jistá o koho jí vlastně jde). Opakovaně mě ujišťovala, že tomu tak není, i když bylo čím dál jasnější, že ve skutečnosti jde. Zastavovala se u nás v podstatě každý den, což se mi nelíbilo a mému manželovi jakbysmet.

Požádali jsme ji teda, ať k nám už nechodí, pokud tady nebude ten druhý muž. Ona to vůbec nevzala na vědomí a dál sem chodila bez ohlášení. Pak tu jednoho dne byl na návštěvě ten muž, ona se jako obvykle zjevila a můj manžel se s kamarádem nenápadně vypařili, aby se s ní nemuseli bavit. Ten den jsem se těšila na příjemné odpoledne a ona mi ho úplně zkazila. Další den jsem jí poslala sms, že je mi líto, ale už k nám nesmí chodit. Zavolala mi, že prý v čem je problém a já jsem jí sdělila, že manžela to, jak tady pořád oxiduje, už docela vytáčí.

Teď z toho mám trochu blbý pocit, ale v té době už jsem těch konverzací s ní měla plné zuby. Ona furt řeší svoje vlastní problémy a trápení a ne že já bych neměla vlastní problémy, které je třeba řešit. A ostatně, já jsem s tím nezačala. Mám se trápit tím, že jsem ji takhle odkopla?

0 comments on “A Hard Slut To CrackAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *