Asia On My Mind

Jednou z mých nejoblíbenějších činností je plánování dovolené. To mi z nějakého důvodu vždycky zlepší náladu. Strašně ráda plánuju a vymýšlím to tak, aby všechno proběhlo bez jakýchkoli zádrhelů. Možná jsem v tomhle ohledu trošku moc puntičkářská, ale jakmile pak ulehnu na pláži, úplně se zklidním. Už jednou se mi povedlo naplánovat parádní prázdniny v Asii a přitom jsem se naučila spoustu šikovných věcí. Plánování dovolené v Evropě už chtělo víc příprav a zvykání si, ale mám dojem, že mi to jde pořád líp a líp. Před pár měsíci jsme se sestrou přežily dvoutýdenní dobrodružství na cestách a ohromně si toho užily.

Blbé je, že v létě jsem měla jet s pár studenty do Asie. Všichni jsme se na to strašně těšili a celý rok se snažili o to, aby všechno proběhlo podle plánu. Ředitel ale na poslední chvíli zatáhl za brzdu a nedovolil nám odjet. Výsledkem byly slzy a skřípění zubů. Nenechala jsem si to líbit a snažila se přijít s dalšími způsoby jak ten výlet přece jen uskutečnit, ale ředitel neustoupil. Tušila jsem, že ho nepůjde přesvědčit, ale vzdala jsem to až potom, co jsem vyzkoušela všechno možné.

Pozitivní na tom všem je, že nás učitele jet nechají, samozřejmě na vlastní riziko. Budeme muset na jednodenní návštěvu pracovního projektu, ale jinak si můžeme dělat co budeme chtít. Hodně se na to těším, i když mí dva společníci jsou dost velcí suchaři a nejspíš s nimi moc času trávit nebudu.

Do výletu už zbývá jenom měsíc, takže na poslední chvíli dělám horečnaté přípravy. Ale ono je mnohem zábavnější číst recenze na hotely než sedět a vypisovat vysvědčení. K včerejšímu večeru jsem celý výlet oficiálně zamluvila.
Jsem fakt celá natěšená, protože mám dojem, že se mnou počítají jako s vedoucí zájezdu na příští rok a letošek bude taková zkouška nanečisto, která navíc zahrnuje i úžasnou dovolenou.

Nakonec teda všechno dopadlo jak mělo a navíc mám příležitost vyrazit do Asie! Ta mi fakt strašně chyběla. Teď právě zpracovávám náš cestovní plán do tabulky a vymýšlím seznamy toho co si nabalíme a jak budeme spát… no teda. Za necelý měsíc nás čeká krásný pobyt na pláži, ale vypadá to, že si jej budu muset do posledního zrnka odpracovat.

0 comments on “Asia On My MindAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *