431 Words About Me

Co nemám ráda: nemám ráda hmyz, hloupost a vedro. Nesnáším, když musím vstávat strašně brzo ráno, což se naštěstí nestává zas až tak často. Nenávidím, když mě lidi rozzlobí děláním něčeho, o čem ví, že mě to vytáčí. Vadí mi, když někdo opakuje moje průpovídky nebo triky a nepřizná, že jsou původně moje. Štvou mě lidi co jsou protivní nebo otravní bez nějakého konkrétního důvodu. Všeobecně nemám ráda slabochy, nesamostatné lidi a lidi co se na vás přilepí a nejde se jich zbavit. Snažím se nikdy nenudit, ale přiznávám, že je to občas docela boj.

Silné stránky: jsem neskutečně tvrdohlavá, což znamená, že jak se jednou do něčeho pustím, nevzdám to. Vydržím dokud v tom o co se snažím nejsem opravdu dobrá. Věřím si, že jsem samostatná a nerada se spoléhám na jiné lidi ve věcech, které si dokážu zařídit sama. Chvíli mi trvá než někomu začnu věřit, nejdřív si ten člověk musí mou důvěru zasloužit.
Je těžké mě naštvat, leda byste přesně věděli co na mě platí. Když se ovšem naštvu, doporučuju se mi vyhýbat. Nekecám. Baví mě, když se lidi smějí něčemu co dělám nebo říkám. Jsem klidná i ve zběsilých situacích, s výjimkou situací, které jsou šíleně vtipné a já vybuchnu smíchy. Někteří lidi mě popisují jako soutěživého člověka. Nevím jestli to mám brát jako silnou nebo slabou stránku.

Slabé stránky: Pořád odkládám to co mám na práci. Mám na to, abych byla fakt dobrá, ale pokud mě k tomu někdo nebo něco netlačí, nemám zájem ze sebe dostat co ve mně je. Umím pěkně žárlit, i když se snažím nedávat to najevo. Skupinovou práci moc nezvládám, radši si dělám to svoje. Jsem docela stydlivá – těžko si nacházím cestu k cizím lidem a moc se nedokážu vcítit do jejich problémů. Těžko se mi soucítí s jinými lidmi. Neumím poradit ani povzbudit. Dlouho v sobě řeším situace, kdy jsem se cítila trapně.

Nechci působit jako typ člověka co pokazí každou zábavu, takový dojem bych nerada vyvolala a taky se tak neberu. I když to tak třeba nevypadá, většinu času jsem spokojená a optimisticky naladěná. Nenávidím, když mám depku, takže se snažím nepříjemné věci odblokovat. Čímž neříkám, že nejsem z ničeho zdrblá, protože občas jsem. Docela často musím sama sobě připomínat, abych si zachovala nadhled a neřešila každou blbost, všechny nepodstatné věci. Život je moc krátký, než abychom se trápili vším co se nám stane.

0 comments on “431 Words About MeAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *