Lump On The Couch

No to byl zase úžasný týden. Vlastně ne, myslela jsem to ironicky. Mám za sebou úplně příšerný týden a ve chvíli kdy už se zdálo, že se všechno konečně dá do pořádku, se to celé úplně podělalo. V neděli večer jsem pořádala večírek, kde jsme se měli všichni dívat na předávání Oskara, a přišel tam i kluk co s ním asi půl roku chodím. Těšila jsem se, že ho seznámím se svými kamarády a myslela jsem, že on se taky těší. To jsem teda fakt neodhadla. Ten kluk furt jenom seděl na gauči jak pecka a celou dobu neřekl ani slovo. Kromě toho, že se vůbec nebavil s mými kamarády, tak neměl vůbec žádný zájem o to, co se děje kolem něj.

Když jedna holka měla alergickou reakci na něco v pití, zůstal vylepený u televize a ani se nezeptal co se děje. Pro to podle mě není žádná omluva. Potom co všichni odešli jsem mu řekla, že pokud byl moc unavený na to, aby se choval jako správný host, tak sem neměl vůbec chodit. On jenom pokrčil rameny a odešel. Když nad tím teď tak přemýšlím, prošlo mu to až moc snadno. Během následujících deseti minut se ve mně probudil hrozný vztek. Měl štěstí, že tou dobou už byl pryč, jinak bych mu pěkně od plic vynadala, že mi pokazil celý večírek.

Další ráno (když jsem věděla, že už je vzhůru) jsem mu poslala sms, že mezi náma je konec a že už ho nebudu obtěžovat. Na to jsem nedostala odpověď. Od té doby se nic dalšího nestalo, tedy kromě toho, že já brečím a jsem ze všeho pěkně znechucená. Myslím, že teď už mám nejhorší za sebou, akorát budeme ještě muset dořešit pár věcí. Sice jenom drobností, ale stejně.
Tak třeba si ode mě půjčil polštářek kolem krku, ten co se dává do mikrovlnky a používá se na zmírnění bolesti. On nějakou velkou hodnotu nemá, ale parádně zabírá na ztuhlý krk. Musela bych si kupovat nový a tyhle výdaje navíc si v této chvíli nemůžu dovolit. Nebo mi možná prostě vadí představa, že jej používá. Tak či onak jej chci zpátky.

Taky nám minulý týden koupil lístky na jeden koncert. Za ten můj jsem mu dala 75 dolarů a on ty peníze vybral ještě než jsme se pohádali. Jasně, klasická rada zní, že nejlepší je tyhle věci už neřešit, člověk by se měl snažit udělat za minulostí tlustou čáru. Všichni ví, že čím víc toho po rozchodu musíte řešit s tím druhým člověkem, tím víc se to celé zamotává. Ale někdy se tomu prostě nejde vyhnout.

0 comments on “Lump On The CouchAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *