B4 U Move Here

S přítelem v tomto domě bydlíme od roku 2005 a zažili jsme si tu svoje. Nebýt té výhody, že bydlíme jenom deset kilometrů od mé práce (nesrovnatelné s šíleným dojížděním, které jsem zažívala dřív), dávno bychom odsud odešli. Při nastěhování vás nikdo nezavede do bytu, ani to tady s vámi neprojde. Všechno musíte udělat sami, abyste později mohli říct, že někde byla díra ve zdi nebo tak. Hned po přistěhování jsme měli problémy s klimatizací. Trvalo tři dny, než ji někdo přišel opravit.

Co tady bydlíme, byli jsme už několikrát bez vody. I když je voda součástí nájmu, můžete počítat s tím, že vám skoro každý týden na pár hodin přestane téct. Pokaždé když zavoláte co se teda děje, buď se vám neozvou nebo řeknou, že se nemůžou dovolat svým nadřízeným. Nikdo se nenabídne, že by vám dal kanystry s vodou. Jednoho člověka jsem se zeptala jestli je náhoda, že každý měsíc ve stejnou dobu přestane téct voda, nebo jestli to je proto, že neplatí včas složenky. Smáli se tomu, protože měli dojem, že si dělám srandu.

Potuluje se tu snad víc zaběhlých koček než lidí. V kuchyních není dost úložného prostoru, ani žádná spíž. Apropos úložný prostor – toho je prostě málo, tečka. Pokud bydlíte dole, slyšíte jak lidi nad vámi chodí na záchod, zavírají kredence, kýchají nebo kašlou. V jakoukoli danou chvíli bych vám dokázala říct, co můj soused nahoře zrovna dělá.

Co se týče parkování, někdy seženete místo poblíž budovy, většinou ale ne. Pokud chcete bezpečné bydlení, běžte někam jinam. Brána je absolutně nespolehlivá, někdy funguje a jindy zase ne.

Pokud se někdy budete chtít prospat, zrovna na to zapomeňte, obzvláště pokud máte byt blízko kontejnerů na odpadky nebo pokud se ten den seká trávník. Ticho tady neexistuje. Lidi si pouští muziku tak nahlas, že se otřásají zdi, a když si stěžujete, tak to nikdo neřeší. A poslední věc – vedené je to tady příšerně. Na zprávy ti lidi nereagují, nikde je nezastihnete a zajímá je víc naplnit byty než to, aby poskytovali zákaznické služby pro lidi, co tady bydlí.

0 comments on “B4 U Move HereAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *