Mercury Rising

Poslední dobou se cítím fakt mizerně. Ráno se mi hodně těžko vstává. Když si sáhnu na obličej, je horký a taky se občas z ničeho nic začnu hrozně potit. Bolí mě pravá ruka a rameno a hlavu mám úplně ucpanou. Podle mě nejde o deprese – když mám moc práce, tak se obvykle cítím nejšťastnější, a zrovna teď mám práce až nad hlavu.

Když toho mám moc, nemám čas přemýšlet nad tím co bych radši v životě dělal. Jediné co mě zajímá je jak dodělat to co je potřeba dodělat. Obě nejdůležitější věci v mém životě – práce a hledání partnerky – se teď vyvíjí docela pozitivně, i když je dost dobře možné, že se obojí nakonec nějak strašlivě zašmodrchá, jak se to stalo už mockrát.

Minulý víkend jsem celý den pracoval po domě. Věděl jsem, že nic z toho nestihnu tento víkend, protože jedu do Tulsy navštívit rodiče. Tudíž jsem neměl čas dospat se, ani si odpočinout. Přemýšlím jestli mé problémy neplynou částečně z nedostatku spánku. Navíc jsem teď v práci pod velkým tlakem. Když je klid, obvykle pracuju u stolu, poslední dobou ale musím pořád někam běhat a dělat věci co po mě nikdy dřív nechtěli.

Nemám teď čas být nemocný. Za celý rok není horší doba na to onemocnět. S tím jak začíná školní rok máme šíleně moc práce a já mám pár svých projektů, které musím rozjet. Ani mimo práci to nevypadá, že by se rýsovalo nějaké klidnější období. Nutím se chodit do posilovny a dělat svoje klasické jedenapůlhodinové cviky, což mi možná pomáhá snížit obvod pasu, ale při nachlazení nebo chřipce to není úplně ono.

Doufám, že nemám něco, čím bych mohl nakazit rodiče, kteří mají už bez toho dost zdravotních problémů. Návštěva doma není úplně taková pohoda jak to bývalo dřív. Většinu času tam trávím tím, že pomáhám s domácími pracemi nebo někde běhám a něco zařizuju. Nic proti tomu – rodiče potřebují, abych jim pomohl a vzhledem k tomu, kolik toho udělali oni pro mě, je tohle minimum co můžu udělat. Znamená to ale zároveň, že o dovolenou se rozhodně nejedná.

Cítím se teď hodně blbě, až do té míry že jsem tento týden dvakrát odmítl přesčas – teď se proklínám, že nic nevydržím, když přece ty peníze hrozně potřebuju. Doufám, že mi brzy začne být líp, ale nesázím na to.

Co se osobního života týče, volám si teď s jednou ženou, se kterou jsem se seznámil přes internet. Nevím jestli z toho něco bude, ale musím si na to vyčlenit nějaký čas, abych měl naději, že to třeba dobře dopadne.

0 comments on “Mercury RisingAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *