The Great Zucchini

Velká Cuketa není pochopitelně vaše rodné jméno. Jaké je vaše rodné jméno a proč jste si vybral zrovna tohle přízvisko? Ve skutečnosti se jmenuju Eric Knaus, což na rozdíl od Velké Cukety není jméno, které by u dětí vyvolávalo salvy smíchu. Nevzpomínám si, kde jsem na tu přezdívku poprvé narazil. Nejspíš jsem ji zaslechl v nějakém filmu. Nebo se tak možná jmenuje nějaké jídlo. Tak či onak, líbilo se mi jak zní a už jsem u ní zůstal.

Čím se přesně živíte? Poslyšte, neměli vy byste si na tyhle rozhovory dělat nějakou přípravu? Jsem kouzelník. Teda, ne ten typ kouzelníka jako třeba David Copperfield, i když toho si velice vážím. Ten člověk je fakt někde úplně jinde než všichni ostatní. Byl bych rád, kdybych jednou byl tak dobrý jako on, ale nevidím to moc reálně. Já se osobně specializuju na poskytování zábavy pro děcka ve věku 2 až 6 let.

Chtějí po vás někdy, abyste vystupoval pro starší děti? Semtam se mi stane, že mě požádají, abych udělal vystoupení pro desetileté děcka a já je odmítnu, protože vím, že by to dopadlo strašně. Problém je v tom, že já vůbec nezvládám většinu triků, které by opravdový kouzelník měl v pohodě zvládnout. Vždyť já neumím ani žonglovat, to je totální trapas. Neumím ani nechat něco zmizet nebo naopak z čista jasna objevit. V mém vystoupení nenajdete žádné králíky, natož takové co se mění na jiná zvířata. Jediné co umím je zakopávat a předstírat, že jsem se zranil.

No a to nestačí? Pokud máte co do činění s hordou desetiletých děcek, pak ne. Starší děti už poznají pokud jste mizerný bavič a postarají se, aby vám to neprošlo. Podívejte, já znám své přednosti i nedostatky. Docela dobře umím zahrát starého nešikovného šaška. Však víte, toho týpka co bez ohledu na to kolikrát spadne na prdel, tak se vždycky zvedne a kráčí dál. Tuhle roli hraju rád, té se nechci zbavovat. Malým děckám se to podle všeho hrozně líbí. Starší by se u toho ale nudily.

Máte hrozně nabitý program. Chlubí se někdy rodiče tím, že si vás najali na party svých dětí? Přesně naopak, podle mě se za to spíš trochu stydí. Raději by tam měli někoho známějšího aby pak to jméno mohli nenápadně zmínit před svými kamarády. Pak se ale ukáže, že jejich děti nemají zájem sledovat nějakého umělce. Ony se chtějí smát tomu, jak se jim po pokoji potácí starý smutný klaun, skopává si palce o jejich skříně a naráží do zdí. Mně vůbec nevadí tohodle ubožáka dělat, pokud za to dostanu zaplaceno.

0 comments on “The Great ZucchiniAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *