Autumn in The Winter

Jak u vás všech probíhají vánoce? Vůbec nedokážu popsat jak parádní rok za sebou máme my. I když jsme úplně švorc, žijeme od výplaty k výplatě a občas máme problém vůbec vyjít s penězi, byl tenhle rok zatím nejlepší co pamatujeme. Ale kam se poděla jeho druhá polovina? Ta se nám jenom mihla před očima a byla pryč.

Autumn začíná přicházet na to, jak funguje plazení. Díkybohu není ještě úplně pohyblivá. Jakmile nám tady začne pochodovat, budeme muset přikročit k zásadním úpravám, aby se nám nezranila. Moc se těším na oslavu jejích prvních narozenin, akorát jsem si přitom uvědomila, že to taky znamená, že mi brzo bude 30. Čas opravdu letí. Vedle toho, že se cítím být stará, tak se ze mě navíc za posledních pět let stal jiný člověk. Ani jedno z toho bych neměnila.

S Autumn se nám nedávno podařilo uvidět na nákupech Santa Clause a vyfotila jsem ji, jak mu sedí na klíně. Autumn je hrozně rozkošná a já se nemůžu udržet, abych ji pořád nefotila. Já sama na žádné z těch fotek nejsem, což je v této chvíli nejspíš jenom dobře. Na druhé straně, minulý týden se při vážení ukázalo, že jsem zhubla o pět kilo. Uvidíme jak dopadnu tuhle sobotu. Ať se snažím jak se snažím, okolnosti mi prostě nepřejí. Tento týden máme dva svátky, takže nejspíš zase naberu něco z toho, co jsem poslední dobou shodila.

Snažím se ale vytrvat. I když jsem oproti plánu nabrala lehké zpoždění, nestresuju se kvůli tomu. Mám dojem, že na to, že právě probíhají vánoce, mi to jde docela dobře. Když už je řeč o vánocích, je zvláštní, že jakmile máte dítě, nedostáváte už vůbec žádné dárky k vánocům. Lidi vám jenom něco podají a řeknou „Tohle je pro malého nebo malou“. Což je vlastně skvělé, protože jí aspoň nemusím kupovat žádné šaty. Autumn roste tak rychle, že ani nemá příležitost vynosit všechny šaty a už postoupí k další velikosti.

Právě teď se snažíme našetřit dost peněz na to, abychom se mohli nastěhovat do bytu. Nějakého, kde berou psy. Mysleli jsme, že ušetříme spoustu peněz tím, že budeme bydlet u mámy mé nejlepší kamarádky, ale nakonec je to tak, že nás to stojí zhruba stejně. Neber to jako urážku, Yolando, ale je prostě mnohem příjemnější být ve svém. Budeme si připadat víc jako rodina. Pokud víte o nějakém dobrém bydlení tady blízko, kde nabízí pronájem (nebo o bydlení, kterému se máme vyhnout), určitě nám dejte vědět.

0 comments on “Autumn in The WinterAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *