My Best Friend’s Birthday

Včera měla moje kamarádka Carmela narozeniny a my jsme podnikly to co vždycky, když má někdo narozeniny – šly jsme posedět do našeho oblíbeného baru. Když jsme tam přišly, daly jsme si rundu na rozjezd. Já jsem si objednala nějaké Mai Tai. Myslím, že to je takzvané dámské pití, protože je to sladší než všechno ostatní. Ale obsah alkoholu v něm není radno podceňovat. Což jsem zjistila na vlastní kůži.

Po dvou dalších rundách jsme vyrazili k oslavenkyni domů. Carmela má pohodovou sestru, která nám řekla, že oslavenkyni je třeba opít, bez ohledu na to, že z toho může mít kocovinu. Pak sestra odešla na oslavu někoho jiného a Carmela prohlásila, že si můžeme brát jakýkoli alkohol co v domě najdeme. A my ji vzaly za slovo. Alkoholu tam měli mrtě. Jak říkám, měli, už nemají.

Nejdřív jsme vzali absolutku a smíchali ji s kolou a pak jsme přešli na pití samotné vodky. Na začátku nás tam bylo asi osm. Některé holky odešly dřív, jiné šly spát, další zase odpadly. S kamarádkou Irenou jsme pily a pily, až jsme na nohou zůstaly jediné dvě. Vzpomínám si, že v jednu chvíli jsem si říkala, že vlastně nejsem opilá, jsem jenom lehce lízlá. Pokusila jsem se to vysvětlit i Irene, ale pochybuju, že mi věřila. A pokud mi nevěřila, ani se jí nedivím.

Nakonec jsem se skutečně opila. Vybavuju si jenom zhruba polovinu věcí co se ten večer odehrály. Pamatuju se, že jsem všechny obcházela a líbala je na tvář a říkala jim, že jsou moje úplně nejlepší kamarádky a pak je objímala jako bychom se už v životě neměly vidět. Jenom na okraj, všechno to byly holky. A já je pochopitelně mám moc ráda, akorát bych k nim nikdy nebyla tak upřímná, kdybych toho předtím tolik nevypila.

Když nad tím tak přemýšlím, je to vlastně vtipné. Nejspíš jsem myslela na to, že nám končí školní rok a proto jsem všechno tak prožívala. Dopadlo to tak, že jsem líbala nějaký obrázek, co visel na zdi. Netuším proč, ani co za obrázek to vůbec byl, nebo kdo nebo co na něm bylo nakresleno. Pod vlivem alkoholu dělá člověk divné věci. Byla bych radši, kdybych to měla víc pod kontrolou, ale to už neovlivním. První moje pusa byla s obrázkem na zdi. Ten koho políbím příště bude navěky druhý.

0 comments on “My Best Friend’s BirthdayAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *