Meet Mrs. Right

Proč byste se se mnou měli seznámit? Jednoduše proto, že pokud tak neučiníte, necháte si ujít skvělou příležitost. Něco vám o sobě povím, abyste věděli s kým máte tu čest. V životě si užívám drobných radostí, třeba toho že se někde bavím ve společnosti svých kamarádů. Kamarádství pro mě znamená opravdu hodně a nejvíc ze všeho si užívám dámských jízd (ty bývají fakt úžasné, teda pokud žádná z nás před ostatními nic netají). Myslím si, že se hodně snažím dělat radost lidem kolem sebe. Kamarádi by o mě nejspíš řekli, že jsem beznadějná romantička, milá, věrná, chápavá a se srdcem na dlani.

Jsem přesvědčena, že život by se měl brát tak jak jde, den ode dne. Ráda dělám věci pořádně a před těžkými úkoly neutíkám. Tím pádem si nejen započítám víc úspěchů, ale k tomu ještě se snáz vzpamatovávám z neúspěchů a vyrovnávám s porážkami. Nevadí mi riskovat, ale do nesmyslných rizik bych už nešla. Nevidím žádný smysl v tom, když se něco dělá narychlo, pokud si to člověk pořádně nevychutná. Když mám co do činění s člověkem, pro kterého jsou důležité jiné věci než pro mě, snažím se k tomu přistupovat s rozumem. Při jednání hledám zlatou střední cestu a kompromis neberu jako neúspěch ani jako porážku. Jsem prostě jedinečná osoba a mám jasno v tom, co od života chci.

Podle mého názoru není nic špatného na tom, když je člověk trošku staromódní, pokud se o sebe v dnešním světě přesto dokáže postarat. Zároveň bez mučení přiznávám, že jsem tak trochu maminčin mazánek. Máma v mém životě vždycky nějakým způsobem figurovala a hodně věcí mě naučila. Často mi třeba říkala, že se nemám upínat na kdejakou blbost a že nesmím být spokojená, dokud nedostanu všechno co si zasloužím. Máma pro mě vždycky bude můj největší vzor. Můj život je plný zvratů a změn k lepšímu i horšímu, ale já to zvládám dobře. Varuju vás ovšem, že se mnou si moc poklidných chvil neužijete.

Hledám muže, který by byl upřímný, nic neskrýval a nelhal mi. Všechny tyto vlastnosti jsou ve vztahu důležité. Budu od něj očekávat, že když se proti mně spikne celý svět, on mě bude utěšovat. A co je úplně nejdůležitější, potřebuju, aby se pro mě dokázal obětovat. Muž kterého hledám, musí brát vážně tu část svatebního slibu, kde se říká „v dobrém i ve zlém“ a „v nemoci i ve zdraví“. I po letech společného života si musí vážit toho, že mě má. Nehledám dokonalého muže; hledám muže, který ví, že v životě nejde o to mít obrovský barák, šperky a luxusní auta, nýbrž o společnou radost, vzájemné zastání a stárnutí po boku nejbližšího člověka.

0 comments on “Meet Mrs. RightAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *