My Raging Ex

Tohle byl jeden z nejhorších víkendů co jsem poslední dobou zažila. Mého bývalého chytl strašný rapl kvůli něčemu co se mě vůbec netýkalo, ale on to stejně celé svalil na mě, řval po mě a vyhrožoval mi a nadával mi před dcerou. Tohle se nestalo už dlouho.

Po té hádce jsme se oba rozhodli strávit nějaký čas mimo náš dům. Dcera šla za babičkou, což bylo tak jako tak v plánu, a já jsem přespala u sousedky na gauči. Celou noc jsem byla vzhůru, snažila se na celou věc dívat s odstupem a přemýšlela jak se z toho vyhrabat ven. Vím, že tohle už říkám poněkolikáté a nikdy se tím nakonec neřídím. Tentokrát je ale opravdu třeba něco provést. V danou chvíli mě tu drží jenom špatné načasování a peníze.

Ne, ruku na mě nikdy nevztáhnul, opravdu nikdy, ale jeho nenávist ke mně je tak silná, že se dcera bojí, že k tomu jednoho dne dojde. Jí by nikdy neublížil. U ní je to jiné, to je jeho dceruška. Dřív jsem si lámala hlavu čím ho tak hrozně štvu, ale to už je teď pasé. I pokud mě z nějakého důvodu nenávidí, takhle se ke mně chovat nemusí. Občas mám pocit, že si na mě vylévá vztek na své dvě bývalé příšerné manželky. Vím, že mám své chyby, to máme všichni, ale není to dostatečný důvod pro to, aby mnou tak hrozně pohrdal.

To že náš vztah skončil vím už nějakou dobu. Proč mě tak nesnáší, na to jsem ale zatím nepřišla. Osobně si myslím, že to není kvůli ničemu, co bych provedla. Vím, že existuje pár věcí, které se mu na mě nelíbí (nejsem moc dobrá hospodářka), včetně toho jak vypadám (dost velká nadváha) a co jsem za matku. Vím, že mám na víc, ale někdy jsem ráda za to, že vůbec přežiju den a v takových chvílích se on vždycky tváří znechuceně, že se víc nesnažím.

Dnes jsem jak uzlíček nervů. Je zvláštní jak někdy řeším podobné problémy přejídáním a jindy zase nemůžu jíst vůbec, jinak mě rozbolí žaludek. Dnes večer jsem psychicky a emocionálně úplně vyčerpaná. Navíc jsem se vůbec nevyspala, celkem nějaké tři hodiny s přestávkami. Je tady úplné ticho, až z toho jde hrůza, a já tu zatím čekám, až to celé bouchne.

0 comments on “My Raging ExAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *