Squeezing In a Vote

Vážení poslanci, těší mě, že jste se zde všichni shromáždili, ale obávám se, že mám špatnou zprávu. Hlasování budeme muset ještě jednou odložit. Problém je v tom, že dnes jdu k holiči a to nějakou dobu zabere. Vím, že to zní jako ubohá výmluva, ale je to opravdu tak. Vždyť proč bych vám lhal? Kdybych si to vymýšlel, poznali byste to. Pokaždé když vám lžu, celý zrudnu a začnu koktat. Vy jste si toho nikdy nevšimli? Tak nic, zapomeňte na to.

Zítřek taky nepůjde, protože nám sem přiletí nějaký chlápek z Mali, co s ním mám strávit pár hodin. Chtěl by si to se mnou někdo prohodit? No tak vidíte. Příští pondělí je taky špatné, protože žena domluvila návštěvu veterináře ohledně naší kočky a vypadávání chlupů a tak. Ona tu kočku nezvládá, takže to v podstatě zůstalo na mě. Nedívejte se na mě tak – říkám to jak to je. Kdybych potřeboval nějakou lepší výmluvu, tak bych si ji vymyslel. Proboha, kočičí chlupy? Tak hluboko jsem snad ještě neklesl.

Takže jak sami vidíte, pondělí nepřichází v úvahu. V úterý jedu do Brisbane za královnou Alžbětou. Nečekáte snad, že odvolám schůzku s královnou, že? Existuje možnost, že bych vás do svého programu ještě nějak vměstnal, akorát že spojení s Brisbane je příšerné a je možné, že na to budu potřebovat celé dva dny. Pokud to bude vypadat, že bych se mohl vrátit do středečního poledne, dám vám vědět a to hlasování zorganizujeme, ano? Je to nicméně nepravděpodobné, tak s tím moc nepočítejte.

Takže nám zbývá příští čtvrtek. Ten bohužel taky není nic moc, protože mám naplánovaný velký golfový turnaj. Ten je pro mě fakt zásadní. Stejně tak zásadní je pro mě samozřejmě i rozpočet a proto kvůli vám ten golf odsunu. Slyšíte dobře, kvůli tomu aby proběhlo tady to s tím hlasováním jsem ochoten přijít o golf. Něco za to ale chci. Udělám to pro vás, za předpokladu, že vy mi taky poskytnete nějaké úlevy. Nic velkého, jenom že už mám dost všech těch obvinění z vydírání, korupce a podplácení. Stačí když občas trošku uberete. Co říkáte, platí?

0 comments on “Squeezing In a VoteAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *