Let The Stormy Clouds

V pondělí mi začínal další hektický týden a já jsem měl problémy zapnout hlavu a začít fungovat. Luke měl ten den zápas a Abby mi pomáhala vybudit v něm nějaké nadšení pro hru. Celý týden bylo vedro a dnešek nebyl výjimkou. Vlhkost díkybohu nebyla tak vysoká, aby pokazila podmínky pro hezký baseballový večer. V úterý bylo dusno, ale až do začátku zápasu bylo aspoň sucho. Nicméně ve chvíli, kdy jsme přijeli ke hřišti, začalo pršet.

Než skončila první směna, už vytrvale mrholilo a s Mattem jsme vyrazili zpátky k autu. Přijel jsem k plotu na pravé straně uprostřed hřiště, abychom se mohli dál dívat. Déšť mezitím nabíral na síle. Za pár minut přiběhla i Abby, ale Ann se překonala a zůstala sedět na tribuně. Kluci ještě ani nedohráli druhou směnu, když je konečně stáhli. Asi čtvrt hodiny seděli v krytém prostoru vedle hřiště a pak se zápas definitivně odvolal. Než se Ann a Lukovi podařilo doběhnout k autu, byli promočeni na kost.

Doma nám Ann udělala popcorn, aby nám bylo hezky teplo a sucho. Čekal jsem, že nám ten večer přijdou fotky z průvodu z předchozí soboty, ale ukázalo se, že Dee je ještě neposlala. Mezitím jsem narazil na pár supr fotek, které Ann vyfotila na festivalu co má probíhat až do této soboty. A poslední věc, Mattovy fotky z baseballu už taky přišly v pořádku domů. Děcka se nicméně podle všeho rozhodly se při focení neusmívat. Hrozné trdla.

Abby měla ve středu zápas a ten se jí parádně povedl. Měla možnost hrát nalevo i napravo v poli a taky dělat catchera. Ve vnějším poli se nic zasádního nestalo, ale na metě jí to šlo mnohem líp. Útočení, to je její, tam fakt září, a dokonce získala rozhodující bod. Měla z toho hroznou radost a my s Ann jsme taky byli úplně u vytržení. Po zápase ji všichni velice chválili a dokonce se mluvilo o tom, že by mohla hrát fast-pitch softball, který začíná hned po téhle sezóně. Tohle byl vlastně její poslední normální zápas. Ann zkoumá jak by bylo možné ji zapsat, i když nám bylo řečeno, že termín pro zápis už vypršel.

0 comments on “Let The Stormy CloudsAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *