Groundwork

→ průvodce základní anglickou gramatikou
→ určeno pro inteligentní (věčně) začínající studenty
→ přibližně 110 stran vysvětlivek a příkladů
→ cena: 160 korun českých

► upraveno pro Kindle (mobi) a iPad (epub)
► zde je ke stažení úvodní slovo pro iPad / Kindle
► doprovodná webová stránka s testy a podobně
► objednávky přes email
► v odpovědi vám pošlu číslo účtu a heslo pro rozbalení souboru
► balík [kindle/iPad /pdf] si stáhněte zde:

summer

CO JE [gw]?

GroundWork je soubor čtyř kapitolek pojednávajících o základní anglické gramatice. Každá z nich popisuje několik gramatických jevů různé vážnosti a každá představuje jeden velký krok kupředu. Souhrnně pak reprezentují ohromný skok vpřed. Nekecám, Mao hadr. Zvládnutím [gw] se urvete od čecháčkovského peletonu, kterému už roky prokluzují pedály na předpřítomném čase. Kdo zná wonder není Čech, hop hop hop.

Vedle gramatiky si prostřednictvím rozsáhlé kolekce příkladových vět výrazně rozšíříte slovní zásobu. To na jedné straně znamená, že se textem budete prokousávat pomaleji než by vám možná bylo libo. Na druhé misce vah je o to větší pokrok, jímž se následně můžete pyšnit. Na konci každé kapitoly najdete překladové testy, které vám jednoznačně ukáží, zda jste dotyčný úsek zvládli podle představ pana vrchního.

Z ptačí perspektivy je [gw] navrženo jako široce rozhozená síť s velkými oky. Pokryjí se jí všechna základní úskalí anglické gramatiky, aniž by se přitom zabíhalo do zbytečných podrobností. Byla by hrozná škoda tento úvodní atak rozmělnit nimráním se ve výjimkách a odchylkách. Energie je málo, času jakbysmet a voda, ta stoupá.

další informace zde

0 comments on “

Groundwork”Add yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *